YÜKLENİYOR..

Staj Akademi Nedir?

Ülkemizde öğrenci stajları okul ve şirketler tarafından yeterince önemsenmediği gibi öğrencinin iş hayatına hazırlanması amacına da hizmet etmemektedir.

Diğer taraftan öğrenciler hayatları ve kariyerleri ile ilgili konularda yeterli rehberliğe ve sektördeki profesyonellerin bilgi ve deneyimlerine ulaşamamakta kariyerleri ile ilgili güncel bilgi ve kaynaklara doğrudan ulaşabilecekleri bir referans noktası da bulunmamaktadır.

Bu nedenle stajakademi sürekli güncellenerek geliştirilecek olan içerik ve altyapısı ile öğrenci ve şirketlere tamamen ücretsiz olarak bilgi ve rehberlik hizmetlerinin sağlanacağı bir referans kaynak olmayı amaçlamaktadır.

 

Anında yüzlerce şirketin, yüzlerce staj ilanına erişebilmek için üye olup, üye girişi yapmanız yeterli.

 

Anında yüzlerce öğrenciye erişebilmek ve geleceğin yıldızlarını yetiştirebilmek için üye olup, üye girişi yapmanız yeterli.

 

stajakademi.net öğrenciler ile şirketlerin staj ve stajyer bulma ihtiyaçlarını tamamen ücretsiz olarak karşılamak, ayrıca öğrencilere kariyer danışmanlığı, eğitim danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sağlamak üzere bir referans kaynak olmayı amaçlamaktadır.

stajakademi.net Türkiye’nin staj, kariyer ve eğitim danışmanlığı konularında en güvenilir, en kaliteli hizmet sunan, en çok tercih edilen, lider platformu olma vizyonundadır.

Yorumlar